Menu
Kód produktu: 004179
Dostupnosť: Skladom
23.90€
Bez DPH: 19.92€


Hygienický koncentrát na čistenie a dezinfekciu rúk. Spektrum účinku: baktericídny (MRSA), fungicídny, virucídny, tuberkulocídny. Doba účinku: 30 sekúnd. Je účinný proti: Polio, Hepatitída A, B, C, HIV a vírusu vtáčej chrípky. Šetrí pokožku.

Charakteristika: Bezfarebné tekuté dezinfekčné mydlo na báze kvartérnej amóniovej zlúčeniny vhodné na hygienické umývanie rúk. Má baktericídny (MRSA), fungicídny, virucídny a tuberkulocídny účinok. Mikrobiocídny účinok dosahuje za 30 sekúnd. Je účinný proti: Polio, Hepatitída A,B,C, HIV a vírusu vtáčej chrípky H5N1. Obsahuje látky, ktoré dodávajú pokožke jemný hmat.

Oblasť použitia: Všade, kde sa vyžaduje okrem umývania rúk aj účinná dezinfekcia. Sú to napr.: potravinársky priemysel, kuchyne, cukrárenská výroba, nemocnice, školy, materské školy a spoločné miesta, kde chodí veľa ľudí a pri používaní spoločných predmetov a priestorov (napr. plavárne, kúpele, spoločné sprchy) možnosť nákazy je veľká a nie je jednoduché sa jej vyhnúť. Okrem intenzívneho dezinfekčného účinku (30 sekúnd),  prípravok vykazuje aj silný čistiaci účinok. Jeho význam sa výrazne zvyšuje v období epidemického výskytu, keď nákaza sa prenáša z nejakého predmetu, alebo z jednej osoby na druhú.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Súvisiace produkty