Menu
Kód produktu: Lifepak 1000
Dostupnosť: Len na objednávku
2,388.00€
Bez DPH: 1,990.00€


LIFEPAK 1000 je navrhnutý tak, aby ho mohol použiť prvý svedok udalosti – aj osoba bez zdravotníckeho vzdelania.

Základné info

Výkonný a veľmi odolný automatizovaný defibrilátor odporúčaný pre záchranné zložky, ale aj pre laickú verejnosť. Je vhodný aj do najnáročnejších podmienok, odolný voči vode, prachu, pádu aj teplotným rozdielom. Slovné pokyny v slovenskom jazyku.

LIFEPAK 1000 je navrhnutý tak, aby ho mohol použiť prvý svedok udalosti – aj osoba bez zdravotníckeho vzdelania. Je konštruovaný ako výkonný a kompaktný defibrilátor, určený k liečbe pacientov so zástavou srdca a k zaisteniu funkcie kontinuálneho monitorovania srdcovej činnosti. Tento defibrilátor má všetky vlastnosti, ktoré od defibrilátora radu LIFEPAK očakávate.


Prispôsobivosť a ovládanie

Vďaka dvom možnostiam zobrazenia možno LIFEPAK 1000 ľahko adaptovať na individuálny protokol starostlivosti o pacientov, alebo ho nastaviť podľa  odporúčania American Heart Association a EuropeanResuscitationCouncil.

Po otvorení brašne ste inštruovaní pomocou obrázkov k zapnutiu prístroja a potom je automaticky spustená hlasová a obrazová nápoveda, ktorá vás vedie krok za krokom. K spusteniu defibrilačného výboja, ktorý môže zachrániť život, sú nutné len 3 úkony.


Výkon a odolnosť

Vďaka eskalácii energie až do 360 J máte k dispozícii možnosti, ktoré potrebujete pre maximálny úspech defibrilácie. Pri pacientoch, ktorí vyžadujú viac ako 1 výboj, je zvyšovanie dávky energie následných výbojov preukázateľne lepšou stratégiou pre ukončenie srdcových arytmií liečiteľných výbojom.

Ako najodolnejší defibrilátor, ktorý spoločnosť Physio-Control vyrobila, LIFEPAK 1000 môžete vziať bez obáv do najnáročnejšieho prostredia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Notice: Undefined variable: site_key in /nfsmnt/hosting2_2/2/e/2ed63a77-48fa-4133-91aa-f41fe77d8b10/pyrokomplex.sk/web/obchod/catalog/view/theme/stowear/template/product/product.tpl on line 479