Menu
Výrobca: Pavliš a Hartmann
Kód produktu: vv 223-BS
Dostupnosť: Skladom
1,039.20€
Bez DPH: 866.00€


Prenosné plávajúce čerpadlo PH-800 BS

Zariadenie je určené jednotkám HZZ k odčerpávaniu vody zo zatopených alebo zaplavených priestorov, doplneniu cisternových striekačiek z volných prírodných zdrojov a ďalšiemu použitiu napr. v poľnohospodárstve, na stavbách a pod..

Technický popis

Motor Briggs & Stratton 850 Series
Typ čerpadla odstredivé
Plavák polyetylénový monolit s madlami


Použitie: Zariadenie je určené jednotkám HZZ k doplneniu cisternových striekačiek z volných prírodných zdrojov, k odčerpávaniu vody zo zatopených alebo zaplavených priestorov a ďaľšiemu použitiu napr. v poľnohospodárstve, na stavbách a pod.

Skriňa čerpadla zo zliatiny hliníku je prišróbovaná k prírube motoru a plaváku. Spodná strana skrine je vybavená plastovým vekom, ktoré zabraňuje vniknutiu nečistôt a tuhých častíc väčších než 20mm v priemere. Výtlak vody z čerpadla je ukončený hadicovou spojkou C52.

Teleso plaváku je vyrobené z polyetylénu odstredivým liatím ako jeden monolit. Na vnútornej strane je nanesené cca 20mm tvrdej polyuretánovej peny pre zväčšenie odolnosti proti prerazeniu,čo zaručuje nepotopitelnosť zariadenia. Toto prevedenie plaváku sa vyznačuje mimoriadnou stabilitou na vodnej hladine. Integrované držadlá slúžia ako k prenášaniu a manipulácii, tak aj k upevneniu šnúry k zaisteniu proti odplávaniu. Konštrukcia čerpadla umožňuje beh "na sucho" bez poškodenia.

HLAVNÉ TECHNICKÉ DÁTA

Max. prietok 980 l/min
Max. výtlačná výška 1 m
Výtlačný otvor Spojka C52
Motor Briggs & Stratton 850 Series
Výkon motora 4,2kW / 3 500 ot.min-1
Objem palivovej nádrže 1,1 l
Palivo Natural 95
Rozmery plaváku (D x Š x V) 730 x 610 x 200 mm
Rozmery zariadenia (D x Š x V) 780 x 610 x 390 mm
Suchá hmotnosť (bez náplní) 24,3 kg


POZOR: Plávajúce čerpadlo sa nesmie používať v uzavretých priestoroch kde hrozí nebezpečenstvo otravy oxidom uhličitým!!!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!