Menu
Výrobca: ELTEN GMBH
Kód produktu: 003675
Dostupnosť: Skladom
238.80€
Bez DPH: 199.00€

Dostupné možnosti


Johnny ESD S3 CI je bezpečnostná obuv v extra triede. Robustná vyhrievaná topánka z kože je vyrobená pre najnáročnejšie použitie. Aj keď je veľmi chladno, že ponúkajú špeciálnu pridanú hodnotu. Therm-IC výhrevné teleso pod stielkou zaisťuje potrebné teplo v topánke, počas chladného obdobia. Ovládateľné JOHNNY ESD S3 CI vždy zaisťujú príjemnú klímu v topánke pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Vnútro topánky je doplnené teplou podšívkou pre maximálny komfort.

Zimná obuv je opatrená ľahkou hliníkovou špicou a nekovovou protiprepichovou planžetou a tak zhora aj zdola chráni nohy pred vážnym zranením.

PU podošva SAFEGUARD zabezpečuje potrebnú priľnavosť na hladkých a drsných povrchoch. Ochrana PU špičky obuvi zaisťuje dlhú životnosť topánky a chráni proti predčasnému opotrebovaniu. Čierny členok topánka má široké fit a je k dispozícii vo veľkosti 38 až 48.

Špecifikácia:
- koža
- teplá podšívka
- Celoplošná teplá fleecová stielka ESD
- Ochrana proti prepichnutiu (nekovová)
- Hrubá podrážka PU / PU SAFEGUARD
- PU ochrana špice
- EN ISO 20345 S3 CI / SRC, C
- Vybavené Therm-ic vykurovacím článkom, batériou (3,7 V / 2600 mAh) a nabíjacím káblom USB

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Notice: Undefined variable: site_key in /nfsmnt/hosting2_2/2/e/2ed63a77-48fa-4133-91aa-f41fe77d8b10/pyrokomplex.sk/web/obchod/catalog/view/theme/stowear/template/product/product.tpl on line 479